תהליך עבודה לבניית אתר

חיפוש בבלוג
תמונת תדמית אוראל רוזנראוך
היי, אני אוראל

בונה ומעצבת אתרי אינטרנט במערכת וורדפרס.

הנדסאית אלקטרוניקה ומהנדסת תעשייה וניהול שלא

מצאה את עצמה בעולם ההייטק.

מביאה את התשוקה שלי לעיצוב ושיווק לידי ביטוי בהגשמה העצמית שלי – תחום אתרי האינטרנט.

תוכן עניינים

שולחן עליו לפטופ עם קפה ומחברת

יצירת אתר אינטרנט הוא תהליך מקיף שדורש תכנון, עיצוב, בנייה ופרסום. המטרה היא ליצור אתר שיוכל לשרת את הצרכים של המשתמשים והלקוחות שלכם.

שולחן עם לפטופ פתוח, פרחים על השולחן וכוס קפה, בחורה עובדת על המחשב

השלבים העקרוניים ליצירת אתר אינטרנט בצורה מקיפה ומפורטת היא עבודה משותפת של שנינו על מנת לקבל את התוצאה המרבית והרצויה לאתר שלכם ולעסק שלכם.

  1. פגישת אפיון לאתר. במפגש זה, מדברים על מה שאתם מעוניינים להשיג באתר ולמי הוא מיועד. תוכלו לציין את הפונקציות הרלוונטיות, העמודים המרכזיים והכלים שתרצו לכלול באתר. זה יהיה המסלול הטוב ביותר לצאת עם תוכניות והבנה מפורטת של האתר שלכם.
  2. מחקר שוק ומתחרים. מחקר שאני בודקת כדי להבין את המתחרים והתחרות וללמוד את התנהגות הלקוחות והמשתמשים שלכם. צפייה באתרים דומים לעסק שלכם כדי לקבל השראה ואפילו ובזכות זה להדגיש את החוזקות של המותג שלכם ולבלוט משאר המתחרים.
  3. חשיבה על חווית המשתמש. המטרה היא להבין איך המשתמשים יתנהגו באתר ומהם הציפיות שלהם. חשיבה זו מצריכה התאמה של כל הפעולות של המשתמשים באתר כך שהם יקבלו חווית משתמש חיובית ותפקודיות מרבית מהאתר.
  4. שלב העיצוב של האתר. עיצוב סקיצות ומושגים של האתר, על בסיס כל הפרטים שנאספו עד כה. כמו כן, ניתן תשומת לב לאסתטיקה של האתר ולצבעים הנבחרים לעיצוב האתר. העיצוב צריך להיות מתאים לאופי ולמטרות העסק, וכן לחוויית המשתמש.
  5. שלב בניית האתר.  בניית תשתיות הטכנולוגיות הנדרשות וניצור את העמודים והתוכן הנדרשים לפי הסקיצה. נתאם את עיצוב האתר לתוכן הכתוב והמצולם ונקפיד להשתמש בצבעים, תמונות וגרפיקה המתאימים לסגנון ולמטרות העסק.
  6. כאשר האתר מוכן, נעבור לשלב התיקונים והבדיקות. בשלב זה נעבור ביחד על האתר,  ונדבר על בקשות ותיקונים שאולי יהיה צורך לעשות. נבדוק שהאתר פועל כמו שצריך ושאין בו באגים או שגיאות. נבדוק את תפקודיות הטפסים והחיבורים לתוכן ונבצע תיקונים כפי שנדרש.
  7. האתר באוויר: כאשר כל התיקונים והבקשות הנדרשות עבור האתר נבדקו ותוקנו, האתר יכול לעלות לאוויר ולהיות זמין למשתמשים. יש לבדוק שהאתר מוצג כראוי ושכל הפונקציות עובדות בצורה תקינה. כדאי לבדוק שהאתר מותאם למכשירי סלולרי ולדפדפנים שונים כדי להבטיח שכל המשתמשים יכולים לגשת לאתר בצורה נוחה ונגישה.
  8. קידום האתר. כשהאתר שלכם באוויר, השלב הבא הוא לקדם אותו ולהביא את הקהל הרלוונטי אליו. זה יכול לכלול שימוש בכלים שונים כמו חיפוש מילות מפתח, פרסום ברשתות חברתיות, פרסום בפלטפורמות תשלום כמו גוגל אדס, וכו'. עליך לבחור את הכלים המתאימים לקהל היעד שלך ולתקציב הקדמה שלך.
  9. תחזוקת האתר. האתר שלך לא סיים את דרכו עם העלאתו לאוויר. יש להמשיך לעדכן ולתחזק אותו, להוסיף תוכן חדש ולהסיר תוכן מיושן או לא רלוונטי. תחזוקת האתר תכלול גם עדכוני אבטחה, מה שישמור על האתר שלך מפני תקיפות ותקלות בעתיד.

בחורה יושבת עם לפטופ בין הרגליים ועובדת

לסיכום, כדי ליצור אתר אינטרנט יעיל ומצליח, יש לעקוב אחרי כמה שלבים חשובים. עלינו לתכנן את האתר, לבחור את הכלים הנכונים ולבצע את התיקונים והבקשות הנדרשים לפני עליית האתר לאוויר. לאחר שהאתר יכנס לפעילות, יש לקדם אותו ולבצע תחזוקה תקופתית כדי להבטיח את הפעילות התקינה של האתר לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתם עדיין לא חברים במועדון שלי?

ubscription-to-a-newsletter-01

הירשמו למגזין כדי להתעדכן ולהתקדם לשלב הבא בעסק שלכם!

ותקבלו צ'ק ליסט לכתיבת תוכן מדויק לדף נחיתה שלכם.

בקרוב!!

כלי נגישות