שירותים

בניית אתר אינטרנט היא המפתח לפרסום והצלחת כל עסק בעידן הדיגיטלי. בעזרת אתר מקצועי בוורדפרס, העסק יכול ליצור קשר אישי עם לקוחות חדשים, להציג את המוצרים והשירותים שלו, וליצור חווית משתמש מודרנית ונוחה.

 

עיצוב רספונסיבי מבטיח שהאתר מותאם לכל סוגי המכשירים והגדלים, מאפשר לקהל הרחב ביותר לגשת אליו בצורה נוחה, מה שמקדם את ההתנהלות והנגישות של העסק.

 

בניית האתר כוללת אסטרטגיה שיווקית נכונה למבנה נכון של האתר, חשיבות על כל תוכן או תמונה המוצגים בדף הבית שלכם או באתר בכללי.

 

אז.. בואו נצלול לתכל’ס!

woman talking on a laptop with another man-01

תוכן עניינים

אילו שירותים אני מציעה

איור של שקית קניות

חנויות אונליין

חנות אינטרנטית מאפשרת לכם למכור את המוצרים הפיזיים והדיגיטליים שלכם ללקוחות שלכם בפשטות ובקלות. מציעה לכם קטגוריות למוצרים שלכם, דפי מוצר, כלי סליקה חכמים וכמובן, יוזר ללקוחות האתר. ומה עם המלאי? האתר ינהל אותו בצורה מקצועית וחסכונית עבורכם. כדאי לצאת למסע של מכירות מוצלחות. תתחילו את המסע מכאן!

איור של איש שירות שמדברת במיקרופון המחובר לאוזניות

אתרי תדמית

אתר תדמיתי מקצועי שיציג את כל השירותים שאתם מציעים, שיציג את המקצועיות שלכם ואת הנכונות שלכם לעזור ללקוחות שמדויקים לכם. יאפשר להשאיר פרטים מלקוחות. באפשרותכם גם להוסיף בלוג לאתר ששם תוכלו לשתף את הלקוחות שלכם במומחיות שלכם ולעזור להם בבעיות שלהם. אם תעשו את זה גם נכון, האתר יקודם אורגנית לגמריי בגוגל. אז למה אתם מחכים? 

איור של אתר אינטרנט שנצבע במכחול בצבע בז'

שדרוג אתרים

יש לכם אתר? מיציתם את העיצוב? רוצים לשדרג ולהוסיף עוד אופציות, תכנים ותמונות באתר? רוצים לשדר משהו אחר לגמרי? זה מובן לגמרי, אנחנו מתפתחים, העסק מתפתח ואנחנו רוצים לשדר משהו אחר. אז מגיע גם לעסק שלכם להתחדש באתר חדש. יאללה בא לי להתחדש! 

איור של דף באתר אינטרנט

דפי נחיתה

מחפשים דרך להפוך מוצר או שירות לפריט יוקרתי ונמכר? סדנה או קורס שאתם מלמדים ורוצים להפיץ? דף נחיתה מדויק יעזור לכם לקדם את המטרה שלכם!

עם דף נחיתה מדויק שיציג: אודות על המוצר, המלצות מלקוחות, סיפורים שלפני ואחריי ועוד מגוון תכנים מומלצים.

אז יאללה לעבודה! 

איך תהליך העבודה עובד?

איור של מחשב עם צ'ק ליסט

איפיון אתר

איור של מחשב עם שרטוטי UX

חקר מתחרים ובניית סקיצת חווית משתמש

סקיצה עיצובית

סקיצה עיצובית

בניית אתר

בניית אתר

טעימה מהתיק עבודות

כאן משאירים פרטים 🙂

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

כלי נגישות